На Буковині працівники УЗЕ затримали посадовця-корупціонера

Фото прес-служби Національної поліції України

Працівники Управління захисту економіки (УЗЕ), слідчого управління Національної поліції України та УСБУ у Чернівецькій області затримали державного виконавця ВДВС Чернівецького міського управління юстиції з хабаром у 2 тисячі гривень.

За закриття виконавчого провадження та несплату штрафних санкцій за порушення правил дорожнього руху і не накладання арешту на майно 26-річний посадовець вимагав у громадянина 2 тисячі гривень.

Під час отримання неправомірної вигоди правоохоронці затримали державного виконавця в службовому кабінеті.

Фото прес-служби Національної поліції України

Слідчим управлінням ГУНП України в Чернівецькій області відкрито кримінальне провадження за статтею 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

За дане кримінальне правопорушення передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

На даний час працівників УЗЕ Національної поліції України в Чернівецькій області проводять заходи по виявленню додаткових фактів злочинної діяльності затриманого.

Департамент захисту економіки Національної поліції України