Прокуратура відсудила у КП водосховище

Про це кореспонденту Depo.Харків повідомили у відділі зв'язків з громдаськістю та ЗМІ прокуратури Харківської області з посиланням на начальника відділу прокуратури області Олександра Мельника.

За його словами, суд зобов’язав КП повернути державі водосховище з греблею та водоскидною спорудою площею майже 400 га вартістю 1,1 млн грн.

У 2012 році Балаклійське міжрайонне управління водного господарства надало підприємству в користування в комерційних цілях водосховище, грубо порушивши чинне законодавство.

"Міжрайводгосп перевищив свої повноваження, оскільки надання в користування земель водного фонду відноситься до компетенції обласної державної адміністрації або Уряду. Більше того, чинним законодавством заборонено використовувати водосховища з гідроспорудою для рибогосподарських потреб", - розповів Мельник.

У зв’язку з цим Первомайська місцева прокуратура звернулася до суду з вимогою визнати недійсним договір між КП та міжрайводгоспом. Після того, як суд не підтримав позов, прокурор подав апеляцію.

Апеляційний господарський суд скасував рішення першої інстанції і визнав договір недійсним.

Наразі вживаються заходи щодо реального повернення водойми у власність держави.

Depo.ua