У підозрюваних в корупції хмельницьких податківців провели обшуки

Прокуратура обстежила квартири, кабінети і навіть автомобілі.

 Триває досудове розслідування щодо зловживаньпосадовцями Головного управління Державної фіскальної служби в Хмельницькій області, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на Інформаційний простір.

Управлінням з розслідування корупційних злочинів, скоєних службовими особами, які займають особливо відповідальне становище Генеральної прокуратури України проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди за попередньою змовою групою осіб службовими особами Головного, за закриття кримінального провадження та зняття арешту з майна, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Вже проведено ряд обшуків у службових кабінетах, за місцем проживання та у автомобілях службових осіб.

За результатами слідчих дій першому заступнику начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області, заступнику начальника слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області та заступнику начальника відділу оперативного супроводу адміністрування ПДВ оперативного управління ДПІ у м. Хмельницькому ГУ ДФС у Хмельницькій області повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, тобто в одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням наданої їй влади, вчиненого за попередньою змовою групою осіб, поєднаному з вимаганням неправомірної вигоди.

Підозрюваним вручено копії клопотань до слідчого судді Печерського районного суду м. Києва про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Depo.Хмельницький