В Одесі на хабарі у 25,5 тисяч гривень затримано посадовця Інспекції захисту прав споживачів

Фото Департаменту захисту економіки Національної поліції України

За зменшення розміру штрафних санкцій заступник начальника відділу обласної інспекції вимагала від підприємця неправомірну вигоду. Працівники Управління захисту економіки (УЗЕ), слідства Національної поліції та прокуратури затримали посадовця в службовому кабінеті.

До співробітників Управління захисту економіки звернувся директор товариства та повідомив, що заступник начальника одного з відділів обласної Державної інспекції з питань захисту прав споживачів вимагає хабара. За зменшення розміру штрафних санкцій по виявлених в ході проведення перевірки порушеннях жінка визначила суму "винагороди" у 30 тисяч гривень.

За даним фактом слідчим управлінням НП в Одеській області розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Сьогодні, 10 лютого, під час отримання неправомірної вигоди працівники УЗЕ, слідства Національної поліції та прокуратури Одеської області затримали заступника начальника відділу інспекції з питань захисту прав споживачів в службовому кабінеті. У 46-річної чиновниці працівники поліції вилучили 25,5 тисяч гривень, отриманих від підприємця.

На даний час проводяться слідчі дії.

Вирішується питання щодо обрання затриманій міри запобіжного заходу.

За дане кримінальне правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-х років, з конфіскацією майна.

Департамент захисту економіки Національної поліції України