Відкрито провадження за фактом отримання хабара начальником КЕВ Львова

За фактом отримання хабара начальником КЕВ м. Львова Олексієм Крисевичем відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

За цим фактом посадовцю з Міноборони загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією, інформує Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу відносно військовослужбовця.

Зазначимо, начальника КЕВ м. Львова затримали під час отримання другої частини «траншу». Свій підпис в акті про передачу чотирьох квартир посадовець «оцінив» у 15 тисяч гривень.

42-річний керівник вимагав від представника забудовника хабар, оскільки лише за такої умови посадовець вирішить питання щодо підпису ним та його підлеглими акту про передачу квартир для військовослужбовців та учасників АТО.

У рамках кримінального провадження проведено ряд слідчо-оперативних дій. Під час заходів задокументовано злочинну діяльність військовослужбовця. «Виплата» проходила у два етапи. Першого разу начальник отримав 5 тисяч гривень.

Під час отримання другої частини встановленої ним суми, його було затримано.

Аби убезпечити себе та відвести підозри, військовослужбовець призначив зустріч вдень, просто на вулиці, однак приїхав на неї у формі.

У зазначений час чоловіки зустрілись, посадовцю передали решту грошей – 10 тисяч гривень. З портфеля керівника правоохоронці і вилучили заздалегідь помічені гроші.

zik.ua

Фото: Регіональний медіа-центр Міноборони України