Заступницю голови РДА та прикордонника затримала на хабарах СБУ у Харкові

Фото прес-центру СБУ

Служба безпеки України спільно з поліцією затримала на хабарізаступницю голови адміністрації одного з районів Харкова. Чиновниця систематично вимагала гроші за дозвільну документацію виконавчого комітету Харківської міської ради. Зокрема погодження відключення приміщення від мережі централізованого теплопостачання вона оцінила у 5000 гривень.

Співробітники Управління СБ України в Харківській області затримали здирницю «на гарячому» після одержання нею хабара.

Зловмисниці повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 (одержаннянеправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Також СБ України спільно з військовою прокуратурою Харківськогогарнізону сил АТО припинила протиправну діяльність злочинної групи,організованої прикордонником.

Впродовж минулого року зловмисники систематично вимагали гроші зіноземців за легалізацію їхнього незаконного перебування на територіїУкраїни. Вони проставляли підроблені дата-штампи до паспортів іноземнихгромадян, а також вносили недостовірні відомості у базу данихДержприкордонслужби щодо фактів перетину іноземцями кордону і термінівїх перебування на території держави. Вартість легалізації коливалася від 1,5 до 3,5 тисяч гривень за одного іноземця.

До складу групи входили організатор – діючий інспектор відділуприкордонної служби «Харків-пасажирський», колишнійвійськовослужбовець Харківського прикордонного загону та посередник –працівник Південної залізниці.

Правоохоронці затримали зловмисників під час одержання черговоїчастини неправомірної вигоди. У здирників вилучено 50 підроблених дата-штампів, печаток ДПС України та прикордонних органів іноземних країн,більше тисячі міграційних карток, 20 паспортів іноземних громадян та більше20 тисяч доларів США.

Організатору групи повідомлено про підозру за ч. 1 та 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Стосовно інших членів групи вирішується питання щодо оголошення про підозри за вчинення інших злочинів.

 

Прес-центр СБ України