11 березня 2016

За здачу заліку з англійської мови викладач вимагала від студента неправомірну вигоду. В інституті жінку і затримали.

11 березня 2016

Арешт банківських рахунків накладено в рамках розслідування НАБУ кримінального провадження по факту привласнення службовими особами майна ВАТ «Запоріжжяобленерго».

03 березня 2016

У Києві затримано заступника начальника ТВП, який пропонував щомісячний хабар керівництву столичної поліції за прикриття своїх дій.

01 березня 2016

Здирник систематично вимагав кошти від заочників за здачу екзаменів, погрожуючи "завалити" сесію.

01 березня 2016

Співробітники СБУ, НАБУ та Прокуратури затримали ректора одного з університетів Запорізької області під час дачі хабара.

29 лютого 2016

Посадові особи обласної адміністрації заплатили за так звану «реконструкцію» очисних споруд понад 1 мільйон гривень з бюджету, однак роботи не були виконані.

25 лютого 2016

Провідний спеціаліст центру вимагала від місцевої комерційної фірми п’ять тисяч гривень за розробку технічних умов на виготовлення промислової продукції.

25 лютого 2016

Здирник вимагав кошти від засновника комерційної структури за передачу на користь бізнесмена майна підприємства-банкрота.

25 лютого 2016

Використання шахрайських схем при здійсненні соціальних виплат вимушеним переселенцям з ОРДЛО штучно збільшило видатки бюджету на декілька мільярдів гривень.